Mary Kay kozmetika

Dôvera v túto kozmetiku pramení pravdepodobne z toho, že ju založila žena. Zakladateľkou je Mary Kay Ash ktorá sa rozhodla kozmetiku predávať priamo a zamestnať tak iné ženy. Jej firma vznikla v roku 1963, no k nám na Slovensko prišla až v roku 2000. Momentálne má zastúpenie vo viac ako 35 krajinách.

Podstatou predaja je osobný kontakt predávajúceho a zákazníka tak, by v podstate ženy radili ženám. Ide tak o jednu z najväčších kozmetických spoločností zaoberajúcich sa priamym predajom pleťovej a dekoratívnej kozmetiky. Zahŕňa starostlivosť o pleť, telo, nechty a v neposlednom rade aj parfumy.

Rad tejto kozmetiky ponúka napríklad kvalitné krémy na ruky, minerálne očné tiene, šetrné maskary, krémové a tekuté rúže, minerálne a púdrové mejkapy, rozjasňovače pleti alebo aj bronzové púdre pre podčiarknutie vašej opálenej tváre. Mary zjavne nezabudla ani na mužov – v portfóliu je taktiež Mary Kay Man pre mužov.

Kozmetiku Mary Kay kúpite prostredníctvom vyškolených nezávislých kozmetických poradkýň ktoré sú všade na Slovenku. Stačí si tú svoju vyhľadať podľa najbližšej lokality na internetovej stránke.