Lekárska kozmetika

Dalo by sa pokojne tvrdiť, že lekárska kozmetika je špecifickým druhom starostlivosti o svoje telo. Ponúka razantné riešenia v otázkach vylepšenia svojich nedostatkov – vďaka nej sa môžete skrášliť a omladiť svoj vzhľad.

Lekárska kozmetika ponúka široké zameranie do ktorého patrí napríklad riešenie problémov s akné, odstraňovanie bradavíc a jaziev (aj po operáciách alebo cisárskom pôrode), vyhladenie strií, ďalej sú to kŕčové žily, kruhy pod očami, materské znamienka, vypnutie viečok a vrások. Okrem toho sem spadá aj celková korekcia ochabnutej pleti, laserová epilácia, estetické úpravy nosa a odstávajúcich uší, a v neposlednom rade aj ošetrenie pokožky na hlave. Samostatnú kapitolu tvoria prsia. Najčastejšie ženy podstupujú ich zväčšenie, ale lekárska kozmetika ponúka aj ich zmenšenie a modelovanie (ak sa ich tvar zmenil pri dojčení).

Niektoré kliniky poskytujú dokonca aj riešenia týkajúce sa nadmerného potenia. V takom prípade vám zmiernia potenie v oblasti dlaní a podpazušia. Presný zoznam ponúkaných zákrokov, poradenstvo a cenník sa dozviete priamo vo vybranej klinike.