LR kozmetika

Aj napriek tomu, že je LR kozmetika na trhu už viac ako 25 rokov, nie každý o nej vie. Pravdepodobne je to tým, že sa ich predaj realizuje priamo bez sprostredkovateľov takže ich v bežných drogériách budete hľadať len márne.

Za názvom LR sa skrýva kvalita „made in germany“ – podľa porotcov Best Marketing Company Award ide o najrenomovanejšiu firmu . Celý proces výroby je prísne sledovaný a podlieha náročným kritériám tak, aby bol zákazník maximálne spokojný.

I keď sú od nich viac známe parfumy pre mužov a ženy (niektorým dokonca prepožičali tvár známe osobnosti), ich sortiment týmto ani zďaleka nekončí. Venujú sa aj kozmetike, a preto v ich katalógoch nájdete balzamy na riasy, vyplňovače vrások, šetrné maskary, jemné odličovače mejkapu alebo profesionálne štetce pre vaše dokonalé nalíčenie.

Za pozornosť stojí ponuka mejkapov – sú prehľadne zatriedené do skupín presne podľa jednotlivých tipov pleti. Obsahujú navyše kvalitné minerály pre čo možno najprirodzenejší pôvab. Namiesto bežného mastenca sú používané prirodzene sa vyskytujúce minerálne pigmenty. Samozrejme, neobsahujú syntetické oleje.

Globálna kozmetická firma LR je rozšírená vo viac ako 30 krajinách sveta a stala sa trhovým lídrom v Nemecku, Dánsku alebo v Rakúsku. Ich produkty nájdete však aj na Slovensku.