Essence kozmetika

Možno ste si už aj vy všimli kozmetiku na trhu, ktorá nesie značku Essence. Zapĺňajú sa ňou nielen nákupné centrá, ale aj siete rôznych menších drogérii. Z farebný stojanov láka potenciálne zákazníčky najmä svojou výhodnou cenou – oproti konkurencii je niekedy aj o polovicu lacnejšia.

Ide v podstate o dekoratívnu kozmetiku za ktorou stojí spoločnosť Cosnova. Cieľom je ponúkať predovšetkým cenovo dostupnú kozmetikukozmetické doplnky pre ženy ktoré sa chcú páčiť okoliu za rozumnú cenu. Ich ponuka je naozaj pestrá. Zahŕňa nielen lesky na pery, rúže, ceruzy na oči, ceruzy na pery, mejkapy, farby na líčka, púdre, riasenky, korektory alebo laky na nechty, ale aj rad určený na čistenie pleti a starostlivosť rúk.

Milo vás prekvapia aj výrobky určené na starostlivosť nôh. Essence ponúka napríklad gélové vankúšiky znižujúce tlak na chodidlá, ochranné vankúšiky na päty aby vás už nikdy netrápili nepríjemné pľuzgiere, tyčinky na zjemnenie tvrdšej kože, rôzne ošetrujúce balzamy alebo dokonca diskrétne pero na expresné odstránenie suchej kože.

Okrem kozmetiky si od tejto značky môžete zadovážiť aj potrebné maličkosti ktoré nesmú chýbať v kabelke žiadnej ženy – štetce, zrkadielko, pilník na nechty či pleťové obrúsky ktoré vás osviežia počas horúcich dní.